Witam Was. Od 3 dni jestem posiadaczem NT700V z 2007r. poszukujÄ instrukcji obsĹugi i serwisĂłwki w jÄzyku polskim. Z gĂłry dziÄkujÄ za pomoc. Pozdrawiam. Jan z Piekar ĹlÄ skich. A moĹźe jest ktoĹ z mojej okolicy kto podpowie i wesprze doĹwiadczeniem. MĂłj nr. tel 606674046.
Ten u mnie dziaĹa. Jak coĹ mogÄ ci przesĹaÄ na maila, ale to prawie 500 MB. To raczej proste nie bÄdzie, bo poczta nie przyjmuje takich duĹźych paczek.
_________________ Pozdrawiam Sławek CIOK
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy. Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Na Facebooku, na grupie Fani Hondy Deauviille w zakladce pliki, sÄ instrukcje do pobrania
_________________ Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat
CENTROWANIE KóŁ (SPECJALNOŚć, KOŁA BMW GS!), - FACEBOOK "OLDMOTORY" - ZAPRASZAM!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Możesz załączać pliki na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum